Bizi yakından tanıyın

Kurumsal

Çözümlerimizle geleceğe imaj katın!

İnşaat sektörünün önde gelen aktörlerinden İkranur Yapı, 2012 yılından bu yana betonarme başlangıcıyla sektöre giriş yapmış ve daha sonra teknolojik ilerlemeler ve piyasa ihtiyaçlarına cevap vermek adına prefabrik ve çelik yapılara yönelmiştir. Çelik konstrüksiyonları üretmek üzere bir fabrika kurarak işleyişini ve ürün portföyünü çeliğin sağlamlığı ve adaptasyon kolaylığına doğru çevirmiştir. Bu stratejik hamle, İkranur Yapı'nın prefabrik yapılarına sağlam ve dayanıklı bir çatı malzemesi sağlamıştır.

İkranur Yapı, endüstrinin taleplerine yanıt vererek, sağlam ve maliyet-etkin çözümler sunma konusunda kendi sınıfında liderdir. Bu sayede hem yerel pazarda hem de uluslararası arenada geniş bir varlık göstermiştir. Firmamızın ihracat listesinde Katar, Slovakya, Kenya, Bulgaristan ve Gürcistan gibi ülkeler bulunmaktadır.

Yeni bir normali zorunlu kılan artan deprem olaylarına karşı, prefabrik yapılar betonarme yapılara kıyasla daha hızlı ve ekonomik bir çözüm sunar. İkranur Yapı, bu durumu bilinciyle, yalnızca yapıları üretmekle kalmayıp, en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak adına bir destek ekibi oluşturmuştur. İkranur Yapı'nın hızlı ve yetenekli inşaat ekibi, her tür yapıyı hızlı ve etkin bir şekilde tamamlar. Ayrıca, olası her türlü durumda, destek ekibimizle kolay ve rahat bir iletişim sağlamaktayız. Bu kaliteli ve etkili hizmet anlayışı, müşterilerimiz tarafından büyük takdir ve onay görmüştür.

Prefabrik Tasarımlarda Sınırları Aşan İnovasyon

İkranur Yapı, prefabrik inşaat alanında çığır açan tasarımlar sunan bir liderdir. Modern ve sürdürülebilir yaşam alanları yaratma vizyonumuz, her bir proje için benzersiz ve fonksiyonel çözümler üretmemizi sağlar. İster bir iş yeri, ister bir konut ya da toplu konut projesi olsun, İkranur Yapı'nın eşsiz tasarım anlayışı, her projeyi özel kılar. Estetik ve dayanıklılığın mükemmel birleşimini sunarak, sektör standartlarını yeniden belirlemekteyiz. İnovasyon ve kaliteye dayalı yaklaşımımız, bizi sektörde fark yaratan bir güç haline getiriyor. İkranur Yapı, prefabrik tasarımlarda mükemmeliyeti hedeflerken, her proje için kalıcı bir değer yaratmayı taahhüt eder.

Scroll